Lenka Hauerlandová

Jsem žena, matka dvou dětí a snažím se žít v souladu s přírodou a se vším přirozeným. Právě dotek je naše přirozená potřeba a výživa našeho těla. Při své práci se hluboce zabývám s životní silou člověka neboli Duchem Života. Jde o princip fungování jednotlivých buněk v celku. Každá buňka v našem těle má schopnost dýchat, tedy vydávat jemné rytmy důležité pro zdraví člověka. Tyto jemné rytmy je možno citlivýma rukama vnímat jako pohyb buď kostí, nebo těla jako celku. Pokud je proudění plynulé a silné, je v těle a mysli udržováno zdraví a harmonie.

Každé narušení rovnováhy tohoto rytmu jako stresy, traumata, úrazy, nehody či vyčerpání, vyhoření, jejíž následkem se toto přirozené proudění může narušit, následně oslabit či dokonce zablokovat, mohou vznikat bolestivé symptomy. Kranio-sakrální terapie je hledání přirozené cesty jak tělo znovu přivést k harmonii a samoléčení, neboť lidské tělo takto moudré je. Tato terapie mi změnila život jak po zdravotní stránce, tak ve zvládnutí každodennímu stresu a celkovému životu. Je to léčebná i preventivní metoda pro dospěle a malé děti na celou řadu potíži. Metoda je zcela bezpečná a nemůže ublížit. Pracuje zásadně vždy v souladu s biorezonancí těla a kraniosakrálního rytmu.

V osobním přístupu ke svým klientům se vždy snažím přistupovat celostně a kombinuji masážní metody tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků.

© Copyright 2021 KRANIO-SAKRÁLNÍ TERAPIE A MASÁŽE